Потрібна допомога?Зв'яжіться з нами
 Бом

Про нас

Наша історія

Створена в 2001 році, ми є орієнтованим на якість галузевим лідером у постачанні важкодоступних, тривалих термінів експлуатації, закінчення терміну служби (EOL) та застарілих електронних компонентів. Наш відділ забезпечення якості та власна лабораторія були визнані одними з лідерів галузі для нашої програми пом’якшення наслідків підробок. Процес перевірки, який ми дотримуємося для всього товару, базується на чинних галузевих стандартах.

Працюючи роками у галузі незалежних електронних компонентів, наш генеральний директор - JC Lee зрозумів, що багато незалежних дистриб’юторів піклуються більше про суть, ніж про якість компонента чи задоволення замовника. У 2000 році JC Lee побачив безпосередню необхідність незалежного постачальника, заснованого на замовнику, і завдяки своєму баченню він створив дистриб'ютора, який міг зосередитись на потребах клієнтів, при цьому на перше місце поставляючи якість та задоволеність споживачів. Після кількох років розповсюдження невеликої ніші компонентів, JC Lee розширив нашу лінійку продуктів і розпочав зберігання, постачання та розповсюдження сотень компонентів серед клієнтів по всьому світу.

профіль компанії

Ми є незалежним дистриб'ютором електронних компонентів, який прагне інтегрувати послуги з розподілу електронних компонентів відомих світових брендів. Створена в листопаді 2010 року, штаб-квартира в Гонконгу. У нас також є логістичні склади в Гонконгу та Тай Вані.

Наша компанія характеризується високоякісною елітною командою, і діяльність нашої компанії розкидала понад 30 країн світу у всіх регіонах світу. Вихідний канал багатий оригінальними виробниками та уповноваженими агентами. Надалі канали мають спот-ресурси, що робить обмін інформацією про запаси справжнім, і ми зберігаємо найсвіжішу та найціннішу ринкову інформацію.

Наші продукти та послуги беруть участь у всіх галузях електронної промисловості, включаючи військову, автомобільну, медичну, побутову електроніку, промисловий контроль, Інтернет речей, нову енергію та комунікації тощо. Ми можемо надати послуги для клієнтів у всіх сферах, таких як інтелектуальне розподіл, зниження витрат, консультування з питань попиту, управління якістю, інформаційне консультування на спотових ринках, інтеграційні послуги та переробка запасів.

З принципом \"цілісність, орієнтована на споживача, орієнтована на якість, орієнтована на ціни, розвиток, керований послугами\", ми зробимо все можливе, щоб забезпечити наших клієнтів найкращими продуктами та послугами.

Ми будемо продовжувати вдосконалювати мережу продажів компанії по всьому світу, створювати реальну та тривалу цінність для споживачів та створювати можливості для працівників, які можуть допомогти їм постійно розвиватися. Ми щиро сподіваємось, що ми можемо стати вашим найкращим партнером у розподілі компонентів!